نقل قول نوشته اصلی توسط h2hiran [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
سلام خدمت دوستای خوب
یه سوال داشتم گفتم اینجا مطرح کنم شاید کسی از شما اساتید لطف کنه و جواب منو بده

من سوالم در مورد سبک راک برای ویلونه... کسی هست که با این سبک آشنا باشه؟؟ یا اصلا این سبک هست؟؟؟
اگه هم هست یه استاد خوب تو تهران معرفی کنید لطفا
ممنون

درود دوست عزیز. حتمن اطلاعات عمومی تون در زمینه ی ادوات موسیقی ی راک-چه آلات موسیقی و چه سیستم صوتی و متعلقات دیگه اش- از من کامل تره. با توجه به شناخت کم خودم از این موسیقی، فقط اطلاع دارم که در بسیاری از برنامه و اجراهای راکی که از شبکه ی mezzo پخش میشه یا پراکنده دیدم، از خود ویولن که نه، اما کنترباس و ویولنسل-که خودت هم اشاره کردی- بیش تر استفاده میشه. به خاطر حجم دهی به صدای کار. متریال های نسبتا خشن و پر سر و صدایی مثل درامزها و باس ها که در این نوع موسیقی به کار گرفته میشه شاید اجازه ی مانور به ویلن - که یک ساز ملیح و احساسی هست- ندهند. اما در زمینه ی آموزش اون نوع ویولن، باید بگم شاید لازم باشه شما اساسا ویولن را مخصوصا با شیوه ی کلاسیک آموزش ببینی، حالا تکنیک های هر نوع موسیقی یی را دیگه باید با تخیل و ابداع و آفرینش های هنری اون سبک جفت و جور کرد دیگه. پیشنها می کنم در این باره با مدیر انجمن راک و متال در آدرس زیر در تماس باش. ممنونم. محمد خورشیدی
[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]