نقل قول نوشته اصلی توسط aazarang [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
برای پی گیری کار خوانندگانی که اولویت را در آواز قرار داده اند و کارهای خوب در این حوزه انجام می دهند می توانید بشنوید از حسین علیشاپور آلبوم ترنگاترنگ را که فقط ساز و آواز است و همچنین از او و رسول رهو آلبوم نگارینه را که آوازهای زیبایی دارد با شیوه آوازی اصفهان و هم چنین کار بدیع خیام و مینیمال با ظریف کاری های آوازی خاص در ژانری جدید با عقبه آوازی استادان ادیب خوانساری و پرویز همایون پور و ...
و همچنین آلبوم نقش ها از علی مومنیان آواز خوان خوب که از شاگردان استاد علی اصغر شاه زیدی است.
در حوزه آواز دیگر آقایان تقلید ناقصی داشته اند از استاد شجریان بزرگ . البته به نظر بنده .
سلام . بنده تنها منتتقل کننده مطلب بودم سواد بنده به این حدها قد نمیده. درصورت تمایل میتونید در وبلاگ آقای محمد جواد صحافی با ایشون تبادل نظر کنید.
اما مطمئنا نظر ایشون کلیت در فضای موسیقیایی کشور بوده وگرنه از این دست آلبوم ها که شما چند مثال ازش زدید هست مثلا من خودم آلبوم ذوق جنون علی جهاندار رو میتونم مثال بزنم و... که آوازهای بسیار زیبایی داره