خواهش ميكنم
من متاسفانه اخيرا از قيمت دف هاي آقاي حيبيب بي اطلاع هستم. مستقيما مراجعه كنيد به سايت [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] Daf. com و وقتي گزينه خريد رو بزنيد، شماره تلفن فروشگاه مربوطه رو بهتون اعلام ميكنه، ميتوننين زنگ بزنيد و مدل انتخابي رو اعلام كنيد و قيمت بگيريد.
-حال كه قيمت دستتون اومد، اگه ميبينيد قيمت پاين تر از فروشگاه اصلي هست، خب قطعا اون دف يك مشكلي داره... بايد تست بشه.
- يك نكته در مورد كليه دف هاي تلقي، چه برند حبيبي و يا برند هاي ديگر، اين است كه اين دف ها هم به مرور زمان از بين ميروند و تلق روي دف يك مقدار شل تر ميشود (طبق تجربه شخصي و نمونه اين دف رو من در حال حاضر منزل دارم) احتمال داره اون دف هم يك همچين مشكلي داشته باشه و يا در هر صورت صداي مناسبي نداشته باشد.

- - - Updated - - -

خواهش ميكنم
من متاسفانه اخيرا از قيمت دف هاي آقاي حيبيب بي اطلاع هستم. مستقيما مراجعه كنيد به سايت www. the Daf. com و وقتي گزينه خريد رو بزنيد، شماره تلفن فروشگاه مربوطه رو بهتون اعلام ميكنه، ميتوننين زنگ بزنيد و مدل انتخابي رو اعلام كنيد و قيمت بگيريد.
-حال كه قيمت دستتون اومد، اگه ميبينيد قيمت پاين تر از فروشگاه اصلي هست، خب قطعا اون دف يك مشكلي داره... بايد تست بشه.
- يك نكته در مورد كليه دف هاي تلقي، چه برند حبيبي و يا برند هاي ديگر، اين است كه اين دف ها هم به مرور زمان از بين ميروند و تلق روي دف يك مقدار شل تر ميشود (طبق تجربه شخصي و نمونه اين دف رو من در حال حاضر منزل دارم) احتمال داره اون دف هم يك همچين مشكلي داشته باشه و يا در هر صورت صداي مناسبي نداشته باشد.